Správa komerčních nemovitostí a SVJ

Jednou z našich významných služeb je správa komerčních nemovitostí a SVJ. Provádíme kompletní technický a ekonomický facility management budov. Pro Vaši nemovitost zajistíme správu budovy od technické stránky přes ekonomické služby až po právní služby.

Na trhu se pohybuje mnoho firem, které tyto služby poskytují, my však máme dvě výhody. Jsou to bohaté zkušenosti, které jsme za roky podnikání získali, a je to komplexní přístup, který uplatňujeme. Rozhodnete-li se pro nás, budete mít jednu firmu „na všechno".

Facility management komerční nemovitosti
Návrh služeb facility managementu pro Vaši komerční nemovitost zpracujeme přesně dle Vašich požadavků – neváhejte nás prosím kontaktovat.

Správa bytového domu
Nabízíme Vám 2 základní balíčky správy bytového domu.

1) Kompletní správa nemovitosti - Technická správa, administrativní a ekonomická správa Součástí balíčku je přístup odpovědné osoby objednatele do systému řízení domu, kde naleznete aktuální revizní zprávy, dodavatelské smlouvy a provozní dokumentaci.
Cena balíčku 143 Kč za bytovou jednotku bez DPH

2) Správa nemovitosti Exclusive - Balíček obsahuje kromě ceny 143 Kč za bytovou jednotku bez DPH, kde jsou obsaženy kompletní služby pro nemovitost také přítomnost správce v objektu. Běžný rozsah pracovní vytíženosti správce v objektu je 4 hodiny za týden. Správce zabezpečuje běžné opravy – bez nutnosti, aby někdo z domu objednával údržbu, pochůzky pro SVJ nebo bytové družstvo a kontroly.

Kontaktní formulář

V případě jakéhokoliv dotazu se na na nás neváhejte obrátit. Pokusíme se Vám odpovědět v co nejkratší době.

Zpět na seznam služeb